SZÉKESEGYHÁZI HIRDETÉSEK – NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA (2024. MÁRCIUS 10.)

• Nagyböjti lelki előkészületünket segítik a stációs misék is. Szerdán az oladi kistemplomban, pénteken pedig a kámoni templomban lesz reggel ½ 7-kor.
  • Nagyböjt folyamán minden pénteken 5 órától keresztutat végzünk a Székesegyházban, és ne feledjük, hogy nagyböjt péntekjein 14 éves kortól halálunkig Jézus iránti szeretetből kötelező a hústilalom.
  • Élet a Lélekben szeminárium indul március 18-án, hétfőn Szentkirályon a Zarkaházi Szily-kastélyban. Ez a lelkigyakorlat heti egy találkozásból valamint otthoni naponkénti szentírásos elmélkedésből áll. Szeretettel várnak minden érdeklődőt, aki szeretne Krisztus követésében előrehaladni. Jelentkezési határidő március 10. Részletek a kihelyezett plakáton olvashatók.
  • Jövő vasárnap a Szentatya szándéka szerint a Szentföldi szent helyek javára lesz gyűjtés.
  • Már előre hirdetjük, hogy március 23-án, szombaton reggel ½ 9-től a közelgő ünnepekre társadalmi munka keretében szeretnénk templomunkat kitakarítani. Várjuk mindazokat, akik ebben a munkában segítségünkre tudnak lenni.
  • Jócselekedet gyakorlat a következő hétre: a héten tudatosan odafigyelek, és senkiről nem mondok semmi rosszat, s egy olyan ismerősömet, akivel régen beszéltem felhívom telefonon vagy felkeresem személyesen!