Jelentkezés Szentségimádásra

Egész napos Szentségimádás a szombathelyi székesegyházban

Kedves Testvér!

Székely János püspök atya kérése alapján, melyet Úrnapján a város minden egyházközségének szólóan hirdetett, szeretettel várunk mindenkit, hogy az Oltáriszentségben legközvetlenebbül velünk lévő Úr Jézus Krisztussal tudjon időt tölteni. Ő vár valamennyiünket a Vele való személyes találkozásra. Adjunk lehetőséget Számára, hogy velünk ilyen módon érintkezhessen.
Az alábbi űrlap kitöltésével átláthatóbbá válik, hogy ki mikor tudna 1-1 órát a szentségi Jézus előtt tölteni.

Jelentkezési lap szentségimádásra

Ez alapján fel tudunk állítani egy adorációs táblázatot.
Plébániai csoportok, közösségek jelentkezését is várjuk.
A szentségimádás végezhető bármilyen szándékra, de elsősorban a következő szándékokért ajánlhatjuk fel Püspök atya javaslata szerint: papi és szerzetesi hivatásokért, családokért és gyermekáldásért, szegényekért, lelki megújulásért.

Ha bármilyen kérdés adódik vagy ha a vállalt időpontban valaki akadályoztatva lenne, azt kérjük, jelezze az alább megadott e-mail címen vagy telefonszámokon:
szekes.szentsegimadas@gmail.com

06-70-3442925 vagy 06-20-389-6564

A visszajelzéskor kérjük, azt is jelezze, hogy mekkora időtartamra tudja vállalni ezt a szentségimádást. Pl. 1 nap, 1 hét, 1 hónap, 1/2 év, 1 év, stb. A kezdési és a befejezési időpontot, kérjük, írja meg, így lesz ez számunkra egyértelmű!

Köszönettel, szeretettel: Császár István plébános atya, Filoména nővér