SZÉKESEGYHÁZI HIRDETÉSEK – Évközi 31. vasárnap (2023. november 5.)

  • November 10-én, pénteken 17 órakor Szent Márton vesperás lesz a Székesegyházban, utána gyertyás felvonulás, majd megemlékezés és koszorúzás a Szent Márton szobornál. Szeretettel hívjuk és várjuk plébániánkhoz tartozó kedves Testvéreket erre az alkalomra. Ezen a napon a vesperás valamint a körmenet miatt templomunkban csak reggel ½ 8-kor lesz szentmise.
  • November 11-én, szombaton 10 órakor püspöki szentmise lesz Szent Márton tiszteletére a Székesegyházban. Szentbeszédet mond Halko József pozsonyi segédpüspök. Minél többen kérjük ezen a napon is egyházmegyénk védőszentjének közbenjárását.
  • November 11-től kezdve egy héten át az esti szentmisék előtt ¾ 6 órakor a Szent Márton oltár előtt imádkozunk egyházmegyénk védőszentjének közbenjárását kérve.
  • A Szent Márton templom búcsúját november 12-én, vasárnap 11 órakor tartják. A szentmise főcelebránsa Wimmer Roland helynök úr lesz. A szentmisén közreműködik a Celldömölki Kegytemplom Kiscelli Énekkara.
  • A Boldog Brenner János Általános Iskola szeretettel hívja és várja a leendő 1. osztályos gyermekek szüleit felvételi tájékoztatóra november 16-án, csütörtökön 17 órakor az iskola épületébe.