SZÉKESEGYHÁZI HIRDETÉSEK – Évközi 29. vasárnap (2023. október 22.)

  • Október a rózsafüzér hónapja, imádkozzuk buzgón a szentolvasót! Kapcsolódjunk be minél többen a közös imádságba az esti szentmisék előtt 17 órától!
  • A szombathelyi Boldog Brenner János Gimnázium felvételt hirdet a nyolc évfolyamos gimnáziumába a 2024/2025-ös tanévre. A képzésre negyedik osztályos diákok jelentkezését várják.
  • Továbbra is várják a 8. évfolyamos diákokat is, akik becsatlakoznának a kilencedik évfolyam meglévő osztályába. Az intézményben felvételi tájékoztatót tartanak október 26-án, csütörtökön délután 5 órakor.
  • A Boldog Salkaházi Sára Technikum és Kollégium szeretettel várja az érdeklődő nyolcadikos diákokat és szüleiket nyílt napjára november 14-én, kedden délelőtt 9 órakor Szombathelyen a Petőfi Sándor u. 6 szám alatt. Az egyházi fenntartású  technikum 2022. szeptember elseje óta működik, oktatási és szociális ágazaton folynak a képzések. 
  • Szeretnénk köszönetet mondani Kiss Tibor gencsapáti kertésznek, aki templomunknak a teljes krizantém díszítést felajánlotta.