SZÉKESEGYHÁZI HIRDETÉSEK – Évközi 21. Vasárnap (2021. augusztus 22.)

• Ma 19.00 órától a Fő téren EZ AZ A NAP! – REMÉNYSÉG ESTE címmel keresztény könnyűzenei program kerül megrendezésre, melyre minden érdeklődőt szeretettel várnak. A részvétel ingyenes, védettségi igazolvány sem szükséges.
  • Akik a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszust lezáró pápai szentmisére induló zarándokvonatra jelentkeztek a jegyeket átvehetik a Főplébánián. Újabb jelentkezőket már nem tudunk fogadni.
  • VÁR A PÜSPÖKVÁR – KONCERTEK A SZABAD ÉG ALATT! – mottóval három koncert lesz a hét folyamán a püspökvár udvarán: kedden, szerdán, szombaton 19 órakor. Részletek a hirdetőtáblán olvashatók.
  • ÚTKERESŐ HIVATÁSTISZTÁZÓ MŰHELY 2021

HELYSZÍN: Hittudományi Főiskola Szombathely, Szily János utca 3.
TALÁLKOZÁSOK: Havonta 1 előre egyeztetett alkalom
TÉMÁK: önismeret, hivatás, életállapotok, imádság, istenkapcsolat, döntés, megkülönböztetés, tanúságtételek
KOROSZTÁLY: 17 – 30 év Alkalmainkra mindazon szabad életállapotú fiatalokat várjuk, akik hivatásukat keresik. Ehhez a kereséshez szeretnénk támpontokat adni, hogy egy-egy döntés könnyebben megszülessék.
Filoména OP / Juhos Benjamin OFM / Vida Katalin SSS További információ az utkereso.szombathely@gmail.com címen.

Mennyei Atyánk! Hálát adok neked azért, hogy képviselhetem országunkat és egyházunkat előtted és az emberek előtt. Kérlek segíts, hogy bűneim ellenére jól végezzem el a rám bízott feladatokat. Kérünk Téged, add, hogy az erőtlenek erőben részesüljenek, a buzgók az életszentség teljességére eljussanak, a bűnösök megtérjenek, a betegek meggyógyuljanak, a sötétségben élők megszabaduljanak a gonoszság erőinek kötelékeiből, a szűkölködők és szenvedők gondjaikban enyhülést kapjanak! Bennünket pedig vezess el a teljes egységre Jézus Krisztus nevében, a mindenkor segítő Szűzanya közbenjárására, hogy hazánk, mint a Szeretet földje felvirágozzon és minden helyzetben megdicsőítse a Te neved a Szentlélek ajándékai és kegyelmei által. Köszönöm Atyám, hogy kedves neked ez a föld és megsegítesz minket. Ámen.