SZÉKESEGYHÁZI HIRDETÉSEK – ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP (2024. JÚNIUS 30.)

  • Mai perselyadományunkat jószívvel adtuk az egyetemes egyház kormányzására és a pápa karitatív tevékenységére, valamint a nardai árvízkárosultak javára.
  • Július 2-án, kedden este 7 órakor a gyermeket várók és gyermekre vágyók szentmiséje lesz a Székesegyházban, melyet Dr. Székely János püspök atya tart.
  • Elsőcsütörtökön az esti szentmise után szentségimádási óra lesz Dr. Székely János püspök atya és a domonkos nővérek vezetésével.
  • A Mária Országa Imaközösség hazánk lelki megújulásáért és a békéért rózsafüzér imádságra hívja a Testvéreket július 5-én, pénteken ½ 5 órára a Zárdatemplomba.
  • A Szombathelyi Székesegyházért Alapítvány szervezésében az idei nyáron ismét megrendezésre kerül a Martinus Orgonafesztivál. Július 10-től 31-ig szerdánként este 8 órától kiváló magyar és külföldi előadóművészek szólaltatják meg a hangszerek királynőjét. A hangversenyek ingyenesen látogathatók.
  • Szeretettel hirdetjük, hogy megjelent a Székesegyház orgonáját bemutató CD lemez, amelyen kántorunk, Lakner-Bognár András orgonaművész játékát hallhatják. A kiadvány 3.500 Ft-os áron kapható a sekrestyében, amelynek megvásárlásával a Székesegyházért Alapítvány munkáját is támogatják.
  • Megjelent az Élő Kenyér júliusi száma, megvásárolható a sekrestyében.
  • Augusztus 27. és szeptember 3. között plébániánk szervezésében meghirdetett második Lourdes-i zarándokútra megüresedett két hely, aki érdeklődik az út után, jelezze szándékát a Főplébánia Hivatalban.