SZÉKESEGYHÁZI HIRDETÉSEK – ÉVKÖZI 11. VASÁRNAP (2024. JÚNIUS 16.)

  • Június hónapban az esti szentmisék előtt Jézus Szíve litániát imádkozunk.
  • A Foucault-féle ingakísérlet megismétlése lesz a Székesegyházban június 18 és 21. között. Részletek a kihelyezett plakáton olvashatók.
  • A közszolgálatban dolgozók szentmiséje lesz június 20-án, csütörtökön reggel ½ 8 órakor a Székesegyházban, melyet Dr. Székely János megyéspüspök tart.
  • A papszentelésre készülve pénteken este 8 órakor szentségimádást tartanak a szentelendők a Székesegyházban.
  • Június 22-én, szombaton 10 órakor a Székesegyházban a megyéspüspök áldozópappá szenteli Járfás Ádámot, Pongrácz Benedeket, Rákos Józsefet és Rátkai Istvánt. Imádkozzunk a szentelendőkért és új papi hivatásokért!
  • Augusztus 27. és szeptember 3. között plébániánk szervezésében meghirdetett második Lourdes-i zarándokútra megüresedett két hely, aki érdeklődik az út után, jelezze szándékát a Főplébánia Hivatalban.