SZÉKESEGYHÁZI HIRDETÉSEK – ÉVKÖZI 10. VASÁRNAP (2024. JÚNIUS 9.)

  • Június hónapban az esti szentmisék előtt Jézus Szíve litániát imádkozunk.
  • Június 14-én, pénteken lesz a Székesegyház felszentelésének évfordulója.
  • Június 15-én, szombaton délelőtt 10 órakor lesz a jubiláns házasok találkozója templomunkban.
  • Június 15-én, szombaton este 7 órakor horvát nyelvű szentmisét celebrál a Kismartoni Egyházmegye megyéspüspöke Dr. Ägidius Zsifkovics a Székesegyházban. Közreműködik a Pax et Bonum énekkar, akik a szentmise után rövid hangversenyt is tartanak.
  • Jövő vasárnap Molnár János atya gyémántmiséje, és testvére Molnár Árpád atya aranymiséje lesz a Székesegyházban. Ezen kettős jubileumi ünnepi szentmise miatt azon a vasárnapon az esti szentmisét 6 órakor tartjuk. Erre a rendkívüli, igen ritka ünnepi jubileumi szentmisére, amikor egyszerre két testvér ad hálát a papságra meghívó Istennek, szeretettel hívjuk a Híveket, hogy imádkozzanak együtt az ünneplőkkel, Molnár János atyával, aki 60 éve szolgál, és Molnár Árpád atyával, aki 50 éve szolgál papként a szombathelyi Egyházmegyében.
  • Megjelent a Martinus júniusi száma, ajánljuk a Hívek figyelmébe.